

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Электрическая печь для сауны Bonfire SA-150B с пультом управления»
1 ₴
Супер
Модель Bonfire SA-150B являє собою сучасну електричну піч для сауни від відомого китайського виробника. Дане пристрій виконаний у лаконічному дизайні і має високу потужність — 15 кВт. Така піч на пульті управління характеризується зручністю експлуатації. Ви легко зможете налаштувати режим її роботи згідно бажаних умов.
Щоб насолоджуватися банними процедурами, можна встановити в парильні електричну піч для сауни Bonfire, яку вигідно придбати в нашому інтернет-магазині. Модель оснащена пультом управління, що спрощує її експлуатацію. Установка має потужність 15 кВт, і призначена для обігріву приміщень площею до 30 куб. м. Вона володіє лаконічним дизайном і приємною вартістю.
Електропіч з гарантією від виробника буде надійним джерелом пара довгі роки.
Стильна і безпечна електрична піч на пульті управління
Компактна електрична піч на пульті управління володіє високою продуктивністю, оскільки укомплектована шістьма Тенами. Функціонування пристрою відбувається від мережі 380 Ст. Корпус електропечі для сауни зроблений з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує надійність конструкції і її несприйнятливість до вологи.
Це установка підлогового типу, яка забезпечена невеликими ніжками. Завдяки входить в комплект з електричною піччю датчику температури вдається уникнути перегріву моделі. У потрібний момент він відключає пристрій і відновлює роботу, коли температура стабілізується. У відсік установки поміщається до 60 кг каменів. Телефонуйте і замовляйте!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Вид топлива | Электричество |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Объем парной | 24 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 415 мм |
| Высота | 660 мм |
| Глубина | 415 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 16.5 |
| Максимальный объем парилки | 30 м3 |
| Минимальный объем парилки | 16 м3 |
- Цена: 20 600 ₴

