
Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Варильна поверхня | Є |
| Висота | 560 мм |
| Вихід димоходу | Назад |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина | 735 мм |
| Дополнительная информация | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| ККД | 75% |
| Камера подвійного згоряння | Є |
| Комплектация | - Піч - Гарантійний талон - Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал топки | Конструкційна сталь |
| Опалювальна площа | 70 м.кв |
| Особливості | Захисний кожух (перфорація) |
| Потужність | 7 кВт |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Тип дверцят | Скло |
| Ширина | 430 мм мм |
- Цена: 17 999 ₴

