

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новаслав |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 155 кг |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 890 мм |
| Вихід димоходу | Назад |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 1110 мм |
| Дополнительная информация | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| ККД | 75% |
| Камера подвійного згоряння | Є |
| Комплектация | - Піч - Гарантійний талон - Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал топки | Конструкційна сталь |
| Опалювальна площа | 240 м.кв |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Потужність | 26 кВт |
| Розмір скла | 280х140 мм |
| Тип дверцят | Глуха з термостійким склом |
| Тип опалення | Конвекційний |
| Ширина | 645 мм мм |
- Цена: 32 700 ₴

