

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новаслав |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Варильна поверхня | Є |
| Висота | 665 мм |
| Вихід димоходу | Назад |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 667 мм |
| Дополнительная информация | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| ККД | 75% |
| Камера подвійного згоряння | Є |
| Комплектация | - Піч - Гарантійний талон - Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал топки | Конструкційна сталь |
| Опалювальна площа | 70 м.кв |
| Паливо | Дрова |
| Потужність | 7 кВт |
| Розмір скла | 240х120 мм |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Тип дверцят | Глуха з термостійким склом |
| Ширина | 506 мм мм |
- Цена: 16 890 ₴

