Корзина
162 отзыва
PSD ПЕЧІ САУНИ ДИМАРІ
+380961686007
+380961686007
+380666781860
next previous

Изоляция для камина

В наличии

517 грн

Изоляция для камина
Изоляция для камина
517 грн
В наличии
 • +380 показать номер +380961686007
 • +380666781860
 • +380 показать номер +380961686007
 • +380666781860
 • Контакты
  • Телефон:
   +380961686007
   +380666781860
  • Контактное лицо:
   Дмирий Анатольевич
  • Адрес:
   Украина, Киев, Окружная дорога 22а, Киев, Украина
  • Email:
   svitsaun-kiev@ukr.net

Кальцій-силікатна плита Skamol SUPER ISOL (Ізоляція для камінів) Ціна за лист 1000х610х30 мм. 

Кальцій-силікатна плита Супер-Ізол використовується як у якості головного сучасного теплоизолятора.

Плита Супер изол це Найсучасніший материал для теплоізоляції печі, камінного короба, димаря та інше...

Super Isol (Суперізол) – виготовляється з екологічно чистого природного матеріалу – силікату кальцію. Силікати, природні (від латинського «Silex» – кремній), клас найбільш поширених мінералів; природні хімічні сполуки з комплексним кремнекіслородним радикалом. Силікати складають більше 75% земної кори (а разом з кварцем близько 87%) і більше 95% вивержених гірських порід. Силікати включають близько 500 мінеральних видів, у тому числі найважливіші породообразующие – шпати, піроксени, амфіболи, слюди та ін Силікати, досить міцно увійшли в будівельне та побутове вживання. Завдяки своєму природному походженню, цей матеріал гіпоалергенне, екологічний і при нагріванні не змінює своїх властивостей, а також не виділяє ніяких запахів.

Кремнієво – вапняні плити Super Isol, призначені для термічної ізоляції нагріваються елементів конструкцій, створення термо і пожаробезопастность коробів. Super Isol високопористий матеріал (91%), тому його вага практично не навантажує конструкції, а на відміну від базальтової вати, він твердий. Звичайно Super Isol не має твердості ГКЛО (гіпсокартон), але його призначення (застосування) відрізняється від застосування гіпсокартону.

Цей матеріал спочатку був розроблений для іспользиванія в промислових установках легкої металургії (в печах для плавлення алюмінію). Після застосування в будівництві, Super Isol міцно увійшов в асортимент будівельно – монтажних фірм Європи та Американського континенту. Безволоконние плити Super Isol, при виготовленні піддаються спеціальному процесу поверхневого затвердіння, а також процесу автоклавізаціі, на етапі виробництва. Все це призводить до того, що вони не виділяють пилу (при експлуатації), тверді, гладкі і підвищується стійкість до появи різного роду цвілі. Плити Super Isol (Суперізол) – є досконалим ізолятором, негорючим виробом кваліфікованим в класі – «А1» – негорючий. Максимальна температура експлуатації – до 1000 ˚ С. При нагріванні листа Super Isol товщиною 30 мм., Зовнішня сторона листа прогрівається в такій прогресії:
150 ° С – 38 ° С
300 ° С – 59 ° С
500 ° С – 89 ° С

Чому збирачі вибирають для конструкції камінів плити SUPER ISOL?
Плити SUPER ISOL (Супер Ізол) – це не тільки ізоляція каміна. Традиційне рішення являє виконання обшивки каміну на основі плит GK та використання мінеральної вати як ізоляційного матеріалу. Super Isol об'єднує ці два елементи в одній плиті. Може становити конструкційний елемент для обшивки димоходу, одночасно будучи прекрасним ізолятором. Ідеально підходить для ізоляції балок, бічних стінок і стіни за каміном, що робить його універсальним рішенням.

ЧАС – на 50% швидше монтаж

Мала вага і стандартизація розмірів дають можливість безпроблемної транспортування нашої продукції до будівельного майданчика. Для обробки нашої продукції можна використовувати основні столярні пристосування, завдяки чому монтаж стає більш дешевим і простим. Для різання плит SUPER ISOL досить використовувати звичайну пилу для деревини, а для монтажу – клей ISOL GLUE і шурупи.

ЗДОРОВ'Я – безволокнистий продукція

SUPER ISOL – безволокнистий плити. Спеціальний процес поверхневого затвердіння наших плит, а також процес автоклавізаціі у фазі виробництва призводять до того, що плити не виділяють пилу, тобто не є алергенними. Підтвердженням сприятливих для здоров'я властивостей нашої продукції є сертифікат Державного підприємства гігієни (HK/B/0419/01/2005). SUPER ISOL виробляється з натуральних матеріалів, завдяки чому протистоїть атакам бактерій, різних видів цвілі або грибка.

ЯКІСТЬ – Найкращі параметри

Плити SUPER ISOL характеризуються найкращими на ринку технічними параметрами. Висока максимальна температура експлуатації, щільність і стійкість до стиснення, а також великі розміри плит роблять їх ідеальним рішенням для кожного каміну.

Super Isol – може застосовуватися для термоізоляції дерев'яних і цегляних стін, де передбачається установка нагріваючих елементів камінів, для ізоляції труб димоходу. Можливо застосуванням, як пажаробезопастного короба при проводці електроізоляції, а також при створенні короба над каміном, що робить можливим універсальне рішення та ізоляція, і облицювання. При монтажі коробів з
Super Isol – непотрібно ніякого спеціального устаткування. Досить звичайного столярного інструменту. Час виконання монтажу при цьому зменшується, а якість ні трохи не гірше. Більш детальна технічна інформація наведена нижче:
SUPER-ISOL – технічні характеристики:
· Вогнетривка класифікація – клас «А 1» негорючий.
· Максимальна температура експлуатації: до 1000 ° C
· Надзвичайно легка вага (лист 600х1000х30мм-вага 3кг.).
· Дуже низька теплова провідність – для 400 ˚ C – 0,10 W / (mK)
· Має високий опір чадного газу і вуглеводнів.
· Щільність: 225кг/м3
· Стискаюча сила: 2.6 MPa
· Міцність на розрив: 1.9 MPa
· Пористість: 91%
· Деформація при стисканні: 0.5%
При 900 ° C
зусилля 0.1 MPa
· Певна висока температура: 0.84 (кг x K)
· Коефіцієнт оборотного теплового розширення: 5.5x10-6 K-1
20 ° C-750 ° C
· Лінійна деформація при високій температурі: 1.0%
· Теплова провідність:
0.06 W / (м. x K) при 200 ° C
0.08 W / (м. x K) при 400 ° C
0.10 W / (м. x K) при 600 ° C
· Стійкість до здавлення: 2,6 N/мм2
· Ідеальний вибір для ефективної ізоляції печей, камінів, котлів, прокладці лектропроводкі і багато чого іншого.
· Товщина плити може бути в діапазоні: 25-100мм
Хімічний склад:
• Кварц SiO2 – 45%
• Алюміній Аl2O3 – 0.2%
• Залізна окис Fe2O3 – 0.2%
• Окис магнію MgO – 0.7%
• Негашене вапно CaO – 45%
• Окис натрію Na2O – 0.1%
• Окис калію K2O – 0.2%
• Інші елементи – 8,6%
• Колір: – Сірий
Як працювати з Super Isol.
1 Етап робіт:
Працювати з Super Isol просто. Все що необхідно – звичайна ручна пила по дереву і лінійка. Можна використовувати для розпилу листа і циркулярну пилу або лобзик. Для зняття шорсткості на зрізі потрібна звичайна дрібна наждачний папір. Розпил необхідно проводити на рівній, горизонтальній поверхні.
2 Етап робіт:
Виробляємо збір конструкції (короби). Для цього необхідно промазати стик термо клеєм або термо мастикою. З'єднайте стінки між собою і стягніть саморізами (з великим кроком різьби, наприклад по дереву).
Повторіть цю операцію з усіма стінками конструкції (короби). Готово.
3 Етап робіт:
Перед нанесенням грунту на поверхню матеріалу, необхідно протерти її вологою губкою від пилу, а потім злегка намочити поверхню малярським валиком. Після цього можна наносити грунт. Всі інші оздоблювальні роботи проводяться як по гіпсокартону.

Характеристики
Основные
Производитель   Сканбол
Страна производитель Дания
Форма поставки материала Плита
Тип материала НГ (негорючий)
Группа материала по горючести Г1 (слабогорючий)
Экологическая безопасность материала Безопасен
 • Цена: 517 грн.