Корзина
188 отзывов
PSD ПЕЧІ САУНИ ДИМАРІ
+380961686007
+380961686007
+380666781860
 Огнеупорная Плита силикат кальциевая, фото 2  Огнеупорная Плита силикат кальциевая, фото 3

Огнеупорная Плита силикат кальциевая

В наличии

493 грн.

Огнеупорная Плита силикат кальциевая
Огнеупорная Плита силикат кальциевая
493 грн.
В наличии
 • +380 показать номер +380961686007
 • +380666781860
 • +380 показать номер +380961686007
 • +380666781860
 • Контакты
  • Телефон:
   +380961686007
   +380666781860
  • Контактное лицо:
   Дмирий Анатольевич
  • Адрес:
   Киев верховинная 68а, Киев, Украина
  • Email:
   svitsaun-kiev@ukr.net

Кальцій-силікатна плита Skamol SUPER ISOL (Ізоляція для камінів) Ціна за лист 1000х610х30 мм. Кальцій-силікатна плита Супер-Ізол використовується для каминов

Super Isol (Суперізол) – виготовляється з екологічно чистого природного матеріалу – силікату кальцію. Силікати, природні (від латинського «Silex» – кремній), клас найбільш поширених мінералів; природні хімічні сполуки з комплексним кремнекіслородним радикалом. Силікати складають більше 75% земної кори (а разом з кварцем близько 87%) і більше 95% вивержених гірських порід. Силікати включають близько 500 мінеральних видів, у тому числі найважливіші породообразующие – шпати, піроксени, амфіболи, слюди та ін Силікати, досить міцно увійшли в будівельне та побутове вживання. Завдяки своєму природному походженню, цей матеріал гіпоалергенне, екологічний і при нагріванні не змінює своїх властивостей, а також не виділяє ніяких запахів.

Кремнієво – вапняні плити Super Isol, призначені для термічної ізоляції нагріваються елементів конструкцій, створення термо і пожаробезопастность коробів. Super Isol високопористий матеріал (91%), тому його вага практично не навантажує конструкції, а на відміну від базальтової вати, він твердий. Звичайно Super Isol не має твердості ГКЛО (гіпсокартон), але його призначення (застосування) відрізняється від застосування гіпсокартону.

Цей матеріал спочатку був розроблений для іспользиванія в промислових установках легкої металургії (в печах для плавлення алюмінію). Після застосування в будівництві, Super Isol міцно увійшов в асортимент будівельно – монтажних фірм Європи та Американського континенту. Безволоконние плити Super Isol, при виготовленні піддаються спеціальному процесу поверхневого затвердіння, а також процесу автоклавізаціі, на етапі виробництва. Все це призводить до того, що вони не виділяють пилу (при експлуатації), тверді, гладкі і підвищується стійкість до появи різного роду цвілі. Плити Super Isol (Суперізол) – є досконалим ізолятором, негорючим виробом кваліфікованим в класі – «А1» – негорючий. Максимальна температура експлуатації – до 1000 ˚ С. При нагріванні листа Super Isol товщиною 30 мм., Зовнішня сторона листа прогрівається в такій прогресії:
150 ° С – 38 ° С
300 ° С – 59 ° С
500 ° С – 89 ° С

Чому збирачі вибирають для конструкції камінів плити SUPER ISOL?
Плити SUPER ISOL (Супер Ізол) – це не тільки ізоляція каміна. Традиційне рішення являє виконання обшивки каміну на основі плит GK та використання мінеральної вати як ізоляційного матеріалу. Super Isol об'єднує ці два елементи в одній плиті. Може становити конструкційний елемент для обшивки димоходу, одночасно будучи прекрасним ізолятором. Ідеально підходить для ізоляції балок, бічних стінок і стіни за каміном, що робить його універсальним рішенням.

ЧАС – на 50% швидше монтаж

Мала вага і стандартизація розмірів дають можливість безпроблемної транспортування нашої продукції до будівельного майданчика. Для обробки нашої продукції можна використовувати основні столярні пристосування, завдяки чому монтаж стає більш дешевим і простим. Для різання плит SUPER ISOL досить використовувати звичайну пилу для деревини, а для монтажу – клей ISOL GLUE і шурупи.

ЗДОРОВ'Я – безволокнистий продукція

SUPER ISOL – безволокнистий плити. Спеціальний процес поверхневого затвердіння наших плит, а також процес автоклавізаціі у фазі виробництва призводять до того, що плити не виділяють пилу, тобто не є алергенними. Підтвердженням сприятливих для здоров'я властивостей нашої продукції є сертифікат Державного підприємства гігієни (HK/B/0419/01/2005). SUPER ISOL виробляється з натуральних матеріалів, завдяки чому протистоїть атакам бактерій, різних видів цвілі або грибка.

ЯКІСТЬ – Найкращі параметри

Плити SUPER ISOL характеризуються найкращими на ринку технічними параметрами. Висока максимальна температура експлуатації, щільність і стійкість до стиснення, а також великі розміри плит роблять їх ідеальним рішенням для кожного каміну.

Super Isol – може застосовуватися для термоізоляції дерев'яних і цегляних стін, де передбачається установка нагріваючих елементів камінів, для ізоляції труб димоходу. Можливо застосуванням, як пажаробезопастного короба при проводці електроізоляції, а також при створенні короба над каміном, що робить можливим універсальне рішення та ізоляція, і облицювання. При монтажі коробів з
Super Isol – непотрібно ніякого спеціального устаткування. Досить звичайного столярного інструменту. Час виконання монтажу при цьому зменшується, а якість ні трохи не гірше. Більш детальна технічна інформація наведена нижче:
SUPER-ISOL – технічні характеристики:
· Вогнетривка класифікація – клас «А 1» негорючий.
· Максимальна температура експлуатації: до 1000 ° C
· Надзвичайно легка вага (лист 1220х1000х30мм-вага 8кг.).
· Дуже низька теплова провідність – для 400 ˚ C – 0,10 W / (mK)
· Має високий опір чадного газу і вуглеводнів.
· Щільність: 225кг/м3
· Стискаюча сила: 2.6 MPa
· Міцність на розрив: 1.9 MPa
· Пористість: 91%
· Деформація при стисканні: 0.5%
При 900 ° C
зусилля 0.1 MPa
· Певна висока температура: 0.84 (кг x K)
· Коефіцієнт оборотного теплового розширення: 5.5x10-6 K-1
20 ° C-750 ° C
· Лінійна деформація при високій температурі: 1.0%
· Теплова провідність:
0.06 W / (м. x K) при 200 ° C
0.08 W / (м. x K) при 400 ° C
0.10 W / (м. x K) при 600 ° C
· Стійкість до здавлення: 2,6 N/мм2
· Ідеальний вибір для ефективної ізоляції печей, камінів, котлів, прокладці лектропроводкі і багато чого іншого.
· Товщина плити може бути в діапазоні: 25-100мм
Хімічний склад:
• Кварц SiO2 – 45%
• Алюміній Аl2O3 – 0.2%
• Залізна окис Fe2O3 – 0.2%
• Окис магнію MgO – 0.7%
• Негашене вапно CaO – 45%
• Окис натрію Na2O – 0.1%
• Окис калію K2O – 0.2%
• Інші елементи – 8,6%
• Колір: – Сірий
Як працювати з Super Isol.
1 Етап робіт:
Працювати з Super Isol просто. Все що необхідно – звичайна ручна пила по дереву і лінійка. Можна використовувати для розпилу листа і циркулярну пилу або лобзик. Для зняття шорсткості на зрізі потрібна звичайна дрібна наждачний папір. Розпил необхідно проводити на рівній, горизонтальній поверхні.
2 Етап робіт:
Виробляємо збір конструкції (короби). Для цього необхідно промазати стик термо клеєм або термо мастикою. З'єднайте стінки між собою і стягніть саморізами (з великим кроком різьби, наприклад по дереву).
Повторіть цю операцію з усіма стінками конструкції (короби). Готово.
3 Етап робіт:
Перед нанесенням грунту на поверхню матеріалу, необхідно протерти її вологою губкою від пилу, а потім злегка намочити поверхню малярським валиком. Після цього можна наносити грунт. Всі інші оздоблювальні роботи проводяться як по гіпсокартону.

Характеристики
Основные
Производитель   SchmiD
Страна производитель Дания
 • Цена: 493 грн.