

Стильні, продуктивні та зручні електрокам'янки EcoFlame впевнено завойовують довіру клієнтів завдяки своїм винятковим характеристикам і перевагам. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати найкраще обладнання для лазні та сауни від EcoFlame з доставкою по всій Україні.
Електрокам'янка EcoFlame SAM D-12 (12 кВт) є однією з найпопулярніших моделей серед шанувальників російської лазні або фінської сауни. Ця модель ідеально підходить для приміщень об'ємом від 10 до 18 кубометрів.
Завдяки потужним ТЕНам, 60 кілограмів каменів швидко та рівномірно нагріваються. Лише за одну годину можна створити оптимальні умови для паріння. Керування піччю здійснюється за допомогою дистанційного пульта, що дозволяє регулювати температуру та час роботи навіть із сусіднього приміщення, попередньо встановивши пульт там.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 27 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Объем парной | 18 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 60 |
| Объем парилки (м.куб) | 10-18 |
| Режим парения | влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 26 304 ₴

