

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропіч EcoFlame серії SAM-18 (18 кВт) успішно зарекомендувала себе як в домашніх саунах, так і в комерційних СПА-центрах. Вона безперебійно створює ідеальний мікроклімат для поціновувачів пари та тепла навіть при щоденній експлуатації.
Піч EcoFlame — підлогове рішення для бань об'ємом до 29 кубометрів. Вона забезпечує швидкий і рівномірний нагрів до 100 кг каміння, що знаходиться всередині обладнання. Кожух печі виготовлений з глянсової нержавіючої сталі, що гарантує довговічність — понад 10 років експлуатації. Завдяки такому матеріалу піч легко чиститься і обслуговується. При покупці EcoFlame SAM-18 ви отримуєте в комплекті виносний пульт з цифровим дисплеєм, який дозволяє регулювати температуру, час роботи і навіть освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 38 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 18 Вт |
| Объем парной | 29 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем парилки (м.куб) | 17-29 |
| Режим парения | влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 36 702,40 ₴

