

Якщо вам потрібне надійне обладнання для парної об'ємом 20-32 кубометри, електрична піч EcoFlame з пультом управління стане ідеальним вибором. Ця електрокам'янка проста у використанні, захищена від впливу вологи та високих температур, що забезпечує її безпечність та довговічність.
Придбавши EcoFlame SAM D-21 (21 кВт) в нашому онлайн-магазині, ви отримаєте офіційну гарантію на 2 роки. Завдяки термодатчику і виносному пульту управління з цифровим дисплеєм, ви зможете налаштувати ідеальний мікроклімат у вашій парній.
Конвектор виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін служби обладнання – понад 10 років. Електрокам'янка EcoFlame підходить не лише для домашнього використання, але й чудово справляється з роботою в комерційних банях та саунах. Завдяки потужним ТЕНам, 60 кг каменів і приміщення рівномірно прогріваються протягом години. До переваг цієї моделі також можна віднести легкість у догляді та чищенні.
Для облаштування якісної парної вам неодмінно потрібна електрокам'янка EcoFlame. Придбати електричну піч для бані та сауни ви можете в нашому онлайн-магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 39 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 21 Вт |
| Объем парной | 24 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем парилки (м.куб) | 20-32 |
| Режим парения | влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
- Цена: 35 427,20 ₴

