

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шукаєте надійну електричну піч для парної за доступною ціною? Тоді вам саме до нас!
Пропонуємо електрокам'янку EcoFlame SAM D-25, яка ідеально підходить для приміщень об'ємом 24-37 кубометрів. Ця модель була розроблена для використання в комерційних СПА-центрах, але її також високо цінують шанувальники домашніх лазень та саун.
Переваги електрокам'янки EcoFlame:
- Виносний пульт управління з цифровим дисплеєм дозволяє точно налаштувати температуру і час роботи.
- Термін служби понад 10 років — конструкція виготовлена з високоякісних матеріалів, які витримують постійний вплив пари і тепла.
- Легкість у використанні — навіть новачки зможуть легко керувати піччю.
- Простий догляд і чищення.
- Можливість створити ідеальний мікроклімат у парній завдяки точним налаштуванням.
Найкращі електрокам'янки EcoFlame ви можете знайти в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо найсучасніше обладнання для домашніх і комерційних парних від провідних світових виробників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlame |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 38 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Объем парной | 37 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем парилки (м.куб) | 24-37 |
| Режим парения | влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
- Цена: 41 204 ₴

