

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка Helo CUP 90 STJ (9 кВт) — це ідеальне рішення для облаштування домашньої лазні або сауни від фінського виробника. Модель пропонує простоту монтажу та безпеку в експлуатації. Вона забезпечує можливість створити різні режими для парної, як вологі, так і сухі, завдяки своїм універсальним характеристикам.
Основні переваги:
- Управління: панель керування розташована безпосередньо на корпусі печі.
- Місткість: 23 кг каменів.
- Потужні ТЕНи забезпечують рівномірний прогрів приміщення за годину.
- Тривалий термін служби — понад 10 років.
Щоб вигідно придбати цю електрокам'янку для домашньої парної, скористайтеся нашою пропозицією в інтернет-магазині з доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вес | 14 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 13 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 23 |
| Объем парилки (м.куб) | 9-13 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | встроенное |
- Цена: 19 707,20 ₴

