




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технології, якість та дизайн — основні складники електрокам'янки HUUM DROP 6 kW.
Основні характеристики:
- Матеріал: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і довговічність.
- Теплообмін: піч генерує тепло з каменів, з мінімальним використанням металу в конструкції.
- Місткість: до 55 кг каменів, що створює легку пару з високим вмістом негативних іонів, подібну до умов у слов'янських саунах.
- Дизайн: мінімалістичний, натхненний формою краплі води, з можливістю настінного кріплення.
- Камені: піч можна заповнити шліфованим жадеїтом, що робить її не тільки функціональною, але й корисною для здоров'я.
HUUM DROP 6 kW — це не лише ефективний обігрів, але й естетичне доповнення до вашої парної.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 11 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 10 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 55 |
| Объем парилки (м.куб) | 5 - 10 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 36 318 ₴






