




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна електрична піч HUUM DROP 9 kW поєднує сучасний дизайн та високу якість, що втілені в елегантній формі краплі води.
Основні характеристики:
- Матеріал: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує міцність і надійність.
- Конструкція: мінімальне використання металу, 90% тепла проходить через каміння, що створює м'який і тривалий пар.
- Іони: піч сприяє насиченню повітря корисними іонами, що позитивно впливають на здоров’я.
- Місткість: піч вміщує до 55 кг каменів, що підсилює теплову ефективність.
- Декоративні камені: при використанні шліфованого жадеїту додається не лише естетична привабливість, а й цілющі властивості для здоров’я.
HUUM DROP 9 kW — це ідеальний вибір для вашої парної, який поєднує ефективність, красу і здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 12 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 15 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 55 |
| Объем парилки (м.куб) | 8 - 15 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 32 207,20 ₴






