


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична кам'янка HIVE Mini 6 kW — це компактне рішення для невеликих парних приміщень, що має об'єм 6-10 м³. Вона відрізняється меншою потужністю, ніж старші моделі, але зберігає всі основні переваги серії.
Основні характеристики:
- Матеріал: виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і надійність.
- Місткість: може вміщувати до 150 кг каменів, через які проходить все тепло, створюючи рівномірний і м'який прогрів.
- Іони: піч генерує підвищений вміст негативних іонів, аналогічний тому, що отримується в дров'яних саунах.
- Оздоровчий ефект: висока місткість каменів забезпечує генерацію легкої, тривалої пари, що має корисний вплив на здоров'я.
HIVE Mini 6 kW ідеально підходить для невеликих саун, де потрібно забезпечити якісний мікроклімат і ефективний обігрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 13 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 10 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 150 |
| Объем парилки (м.куб) | 6 - 10 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 55 625,20 ₴

