




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична кам'янка HIVE 12 kW — це поєднання традицій, сучасних технологій, елегантності та високої якості. Вона ідеально підходить для великих парних.
Основні характеристики:
- Сітка кам'янки: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і довговічність.
- Місткість: вміщує до 250 кг каменів, що дозволяє забезпечити тривале нагрівання і стабільний вихід пари.
- Теплообмін: мінімальна кількість металу в конструкції, що дозволяє передавати майже все тепло через камені.
- Призначення: ідеально підходить для великих приміщень, генеруючи гарячий і тривалий пар.
- Дизайн: можливість використання шліфованого жадеїту, що не тільки покращує зовнішній вигляд, але й сприяє насиченню повітря корисними іонами.
HIVE 12 kW — це чудовий вибір для тих, хто шукає поєднання традиційних цінностей та інноваційних рішень для своєї парної.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 21 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Объем парной | 25 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 250 |
| Объем парилки (м.куб) | 10 - 25 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 71 700 ₴




