




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технології, елегантність і якість — основа електричної кам'янки HIVE 15 kW.
Основні характеристики:
- Конструкція: виготовлена з 5 мм нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і довговічність.
- Теплообмін: мінімальне використання металу, майже все тепло надходить від каменів, створюючи ефективний прогрів.
- Місткість: піч вміщує до 250 кг каменів, що сприяє генерації тривалої гарячої пари та насиченню повітря негативними іонами.
- Призначення: підходить для великих парних, забезпечуючи рівномірний прогрів.
- Естетика: кам'янка має витончений дизайн, що не псує зовнішній вигляд навіть при великій місткості каменів. При використанні шліфованого жадеїту, піч стає не лише функціональною, а й корисною для здоров'я прикрасою вашої парної.
HIVE 15 kW — це поєднання потужності, естетики та здоров'я для вашої великої парної.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Объем парной | 30 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 250 |
| Объем парилки (м.куб) | 15 - 30 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 76 400 ₴




