




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'яна піч HIVE 18 kW — це справжній витвір мистецтва, створений для великих саун, зберігаючи при цьому естетичний вигляд. Завдяки округлій формі та мінімальному використанню металу, ця кам'янка відзначається унікальним дизайном.
Основні характеристики:
- Місткість: вміщує до 250 кг каменів, що дозволяє забезпечити високу тепловіддачу та тривалий нагрів.
- Теплообмін: тепло проходить через камені, насичуючи повітря корисними іонами та створюючи гарячий, тривалий пар.
- Конструкція: округла форма та мінімальне використання металу забезпечують стильний та витончений вигляд.
- Додаткові властивості: при наповненні шліфованим жадеїтом, кам'янка не лише забезпечує ефективний нагрів, але й має цілющі властивості для здоров'я.
HIVE 18 kW — це ідеальне рішення для створення затишної атмосфери у великій сауні, поєднуючи естетику, функціональність та користь для здоров'я.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Номинальная мощность | 18 Вт |
| Объем парной | 35 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 250 |
| Объем парилки (м.куб) | 18 - 35 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 87 070 ₴




