


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка HUUM STEEL 3,5 kW ідеально підходить для парних об'ємом 3,5 - 6 м³. Основна перевага цієї компактної моделі — настінний монтаж, що дозволяє значно економити простір без втрати продуктивності.
Швидкий нагрів забезпечується повітряним тунелем, який також збільшує термін служби нагрівальних елементів. Конструкція печі передбачає мінімальне використання металу і розрахована на 60 кг каменів, через які відбувається теплообмін і генерація легкого, довготривалого пару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 14 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 3.5 Вт |
| Объем парной | 6 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 60 |
| Объем парилки (м.куб) | 3,5 - 6 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 37 904,40 ₴

