

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка HUUM STEEL 6 kW — це чудове та безпечне рішення для невеликих саун. Її конструкція розроблена з урахуванням максимального збереження простору, що робить її ідеальним варіантом для приміщень об'ємом 6-10 м³.
Основні переваги:
- Повітряний тунель, розташований у середині печі, забезпечує ефективний приплив повітря, прискорюючи процес нагрівання на 25%.
- Завдяки цій технології значно подовжується термін експлуатації нагрівальних елементів.
- Кам'янка вміщує 90 кг каменів, що дозволяє генерувати легкий та насичений негативними іонами пар, який зберігається тривалий час.
- Безпечна відстань від стіни всього 5 см, що робить її компактним і практичним вибором для домашніх саун.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 10 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 150 |
| Напряжение, В | 220, 380 |
| Объем парилки (м.куб) | 6 - 10 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 46 680 ₴

