

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка HUUM STEEL 10,5 kW призначена для домашніх парних об'ємом 10-17 м³. Її мінімалістичний дизайн і продумана конструкція дозволяють зекономити простір, адже безпечна відстань від стіни становить всього 10 см.
Основні переваги:
- Економія простору: Компактний розмір печі та мінімальна відстань від стіни роблять її ідеальною для невеликих приміщень.
- Мінімальне використання металу: Тепло передається переважно через камені, що забезпечує м'який і ніжний пар.
- Повітряний тунель: Розташований у середині конструкції, цей тунель сприяє правильному припливу повітря, що прискорює процес нагрівання на 25% і збільшує термін служби нагрівальних елементів.
- Висока місткість: Піч вміщує до 90 кг каменів, що забезпечує тривалий і рівномірний пар.
HUUM STEEL 10,5 kW — це ідеальне рішення для ефективного і безпечного обігріву парних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 16 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 10.5 Вт |
| Объем парной | 17 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 150 |
| Объем парилки (м.куб) | 10 - 17 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 53 921,60 ₴

