

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична кам'янка HUUM CLIFF 3,5 kW, виготовлена в Естонії з нержавіючої сталі, — це ідеальне рішення для невеликих парних об'ємом 3,5-6 м³. Завдяки настінному монтажу, піч займає мінімум місця, забезпечуючи ефективний теплообмін.
Основні переваги:
- Мінімальне використання металу: Піч вміщує 60 кг каменів, що забезпечує рівномірне нагрівання та генерує велику кількість пару, насиченого корисними для здоров'я іонами.
- Надійність і довговічність: Нержавіюча сталь гарантує тривалий термін служби та високу надійність кам'янки.
- Компактність і безпека: Безпечна відстань від стіни складає лише 6 см, що робить її ідеальною для обмеженого простору.
- Прискорений нагрів: Внутрішній повітряний тунель збільшує швидкість нагрівання на 25%, забезпечуючи комфорт і ефективність.
Для повноцінної роботи кам'янки вам знадобляться камені, пульт управління та термостійкий кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 3.5 Вт |
| Объем парной | 6 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 60 |
| Объем парилки (м.куб) | 3,5 - 6 |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
- Цена: 44 092,40 ₴

