



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новітні технології та естонська якість — основа електрокам'янки HUUM CLIFF 6 kW. Ця кам'янка майже не використовує метал, адже весь теплообмін відбувається через камені.
Основні переваги:
- Надійність: Піч виготовлена з нержавіючої сталі товщиною 5 мм, що забезпечує тривалий термін служби.
- Велика місткість: Кам'янка вміщує до 75 кг каменів, що дозволяє створювати рівномірний і насичений пар.
- Ефективний прогрів: Внутрішній повітряний тунель прискорює прогрівання парної на 25%, забезпечуючи швидке та рівномірне прогрівання каміння.
- Призначення: Ідеально підходить для приміщень об'ємом 5-10 м³.
Завдяки якісному прогріванню каміння, піч забезпечує велику кількість легкої пари, насиченої корисними іонами, що сприятливо впливає на здоров'я.
Для повноцінної роботи кам'янки потрібні камені, пульт керування та термостійкий кабель.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 15 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 10 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 75 |
| Объем парилки (м.куб) | 5-10 |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
- Цена: 46 600 ₴

