
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка Tulikivi Tuisku 10,5 кВт розроблена для створення ідеального мікроклімату в слов'янських і фінських парних, об'ємом від 9 до 15 кубометрів. Вона відрізняється міцним корпусом, виконаним з природного талькомагнезиту з оригінальною рифленою поверхнею.
Основні переваги:
- Посилені ТЕНи забезпечують швидкий та ефективний нагрів як парної, так і каменів.
- Оригінальна рифлена обробка Rigata додає особливого стилю вашій парній.
- Кожух, виготовлений з талькомагнезиту вагою 210 кг, рівномірно розподіляє тепло по всьому приміщенню, створюючи приємну атмосферу.
- В кам'янку можна завантажити до 60 кг каменів, що у поєднанні з кожухом забезпечує максимальний ефект прогріву.
- Управління здійснюється за допомогою сучасного виносного пульта з сенсорним екраном.
- Сумісність з системою "Розумний дім" завдяки модулю SIM-KNX для дистанційного керування.
Tulikivi Tuisku стане стильним доповненням вашої парної, легко монтується в кутку приміщення або може бути інтегрована в лави.
Важливо: модулі та комплектуючі для управління кам'янкою необхідно придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tulikivi |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вес | 210 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 10.5 Вт |
| Объем парной | 15 куб. м |
| Отделка печи | Облицовка натуральным камнем |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 60 |
| Объем парилки (м.куб) | 9-15 |
| Режим парения | влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 105 176 ₴

