


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Saunum Premium — це електрокам'янка для сауни з вбудованим кліматичним пристроєм, який забезпечує рівномірний розподіл температури в парній. Завдяки унікальній системі змішування гарячої пари з верхніх шарів та холодного повітря з нижніх, Saunum Premium створює комфортний мікроклімат у всій парній.
Основні особливості:
- Кліматичний пристрій: Змішує повітря і пару для рівномірного розподілу температури.
- 3 швидкості вентилювання: Забезпечують ефективну циркуляцію повітря.
- Потужність: Загальна потужність ТЕНів складає 9 кВт.
- Місткість: Кам'янка вміщує до 90 кг каміння.
- Рекомендований розмір каменю: 5-10 см.
- Об'єм парної: Підходить для приміщень до 15 м³.
Комплектація:
- Електрокам'янка
- Пристрій клімат-контролю
- 7 кульок з гімалайської солі
Для підключення необхідно окремо придбати силовий кабель та пульт керування для електрокам'янки і системи контролю клімату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 42 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 15 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 404 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 90 |
| Объем парилки (м.куб) | 8-15 |
| Режим парения | финская сауна |
- Цена: 103 146,40 ₴

