

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кам'янка Saunam Primary — популярне рішення для комфортного та корисного відпочинку в сауні
Saunam Primary — це електрокам'янка, яка здобула популярність завдяки своїй здатності забезпечувати м'яку та рівномірну пару, створюючи ідеальні умови для здорового та комфортного потовиділення. Вона працює тихо і рівномірно розподіляє тепло та вологу по всій парильні, роблячи атмосферу максимально приємною та корисною. Крім того, іонізація гімалайською сіллю збагачує повітря, що сприятливо впливає на дихальну систему та шкіру.
Saunam Primary має компактний розмір, що дозволяє використовувати її як у малих, так і у великих саунах. Великий об'єм каменів сприяє тривалому та рівномірному прогріванню приміщення.
Переваги Saunam Primary:
- Рівномірний розподіл пари для комфортного перебування в парильні.
- Щільна і волога пара забезпечує ідеальний мікроклімат.
- Здорове і природне потовиділення завдяки підвищеній вологості повітря.
- Охолоджена пара полегшує дихання та покращує самопочуття.
- Довготривале задоволення від використання сауни без дискомфорту.
- Зменшення втоми та головного болю після відвідування парильні.
- П'ять різних режимів пари створюють ефект справжнього домашнього спа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 40 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 9 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 324 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 70 |
| Напряжение, В | 220, 380 |
| Объем парилки (м.куб) | 5 - 9 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 73 450 ₴

