

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кам'янка Saunam Primary — для здорового відпочинку та оптимального мікроклімату
Saunam Primary — це високоякісна електрокам'янка, що здобула популярність завдяки своїй здатності забезпечувати комфортний і корисний клімат у сауні. Завдяки тихій роботі та рівномірному розподілу пари, ця піч створює умови для активного, але здорового потовиділення, що сприяє очищенню організму. Іонізація повітря гімалайською сіллю позитивно впливає на дихальну систему та шкіру, збагачуючи атмосферу в парильні.
Компактні розміри Saunam Primary дозволяють встановити її в саунах будь-якого розміру, а завдяки великому об'єму каменів ця піч ефективно підтримує необхідну температуру.
Переваги Saunam Primary:
- М’яка та рівномірно розподілена пара по всій парильні.
- Генерація щільнішої та вологої пари для комфортного мікроклімату.
- Інтенсивне і корисне потовиділення завдяки більш вологому повітрю.
- Охолоджена пара полегшує дихання, створюючи комфортні умови.
- Довготривале задоволення від використання сауни.
- Зниження ризику головного болю та втоми після паріння.
- П’ять режимів пари для створення справжнього домашнього спа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 40 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Объем парной | 14 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 40 |
| Вес камней (кг) | 100 |
| Напряжение, В | 220, 380 |
| Объем парилки (м.куб) | 8-14 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
| Цвет | Черный |
- Цена: 77 156,40 ₴

