



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кам'янка Saunam Primary — ідеальний вибір для комфортного та оздоровчого відпочинку в сауні
Saunam Primary — це найпопулярніша електрокам'янка від Saunam, яка поєднує в собі зручність використання, компактність та ефективне розподілення тепла і пари. Завдяки тихій роботі та рівномірному розподілу температури по всій кімнаті, ця кам'янка сприяє комфортному і здоровому потовиділенню. Крім того, іонізація повітря гімалайською сіллю оздоровлює органи дихання та покращує стан шкіри.
Saunam Primary має компактний дизайн, але завдяки великому об’єму каменів підходить як для маленьких, так і для великих саун.
Переваги Saunam Primary:
- М’яка та рівномірна пара, що розподіляється по всій парильні.
- Щільна і волога пара, яка створює комфортний мікроклімат.
- Здорове потовиділення завдяки підвищеній вологості.
- Полегшене дихання завдяки охолодженій парі.
- Тривале задоволення від використання сауни.
- Відсутність головного болю та втоми після сеансу.
- П'ять режимів пари для створення індивідуального домашнього спа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 40 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Объем парной | 16 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 324 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 110 |
| Объем парилки (м.куб) | 12-16 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 80 862,80 ₴

