


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кам'янка SAUNUM Premium: комплексне рішення для ідеального мікроклімату в сауні
SAUNUM Premium — це інноваційна електрична кам'янка з інтегрованою системою кондиціювання повітря, яка забезпечить комфорт і здоровий мікроклімат у вашій сауні. Її потужність 6 кВт ідеально підходить для невеликих парильних приміщень об’ємом від 5 до 9 м³, а запатентована система рівномірного розподілу повітря забезпечує комфортну температуру на всіх рівнях.
Система SAUNUM Premium також має унікальні функції для підвищення якості мікроклімату:
- Три режими вентилювання дозволяють налаштовувати швидкість повітряного потоку для створення оптимального мікроклімату.
- Іонізація повітря завдяки соляним кулькам, що встановлені на виході з системи, сприятливо впливає на здоров’я.
- Клімат-контроль зберігає тепло в приміщенні та економить енергію, підтримуючи стабільну температуру на тривалий час.
Кам'янка має естетичний скандинавський мінімалістичний дизайн, що вдало доповнить будь-який інтер'єр. Завантаження каміння до 90 кг (рекомендований розмір каміння — 5-10 см) забезпечує високу ефективність прогрівання.
Зверніть увагу: Пульт керування та силовий кабель необхідно придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 42 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 9 куб. м |
| Расположение печи | Подвесное |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 404 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 42 |
| Вес камней (кг) | 90 |
| Напряжение, В | 220, 380 |
| Объем парилки (м.куб) | 5-9 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное|встроенное |
- Цена: 72 094 ₴

