

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паротермальна піч Прем'єра 12 кВт поєднує в собі практичність, технологічність і стильний дизайн. Вона ідеально підходить для приміщень об'ємом 10-15 м³, забезпечуючи швидке та рівномірне прогрівання.
Основні переваги:
- Висока надійність: Корпус печі виготовлений у вигляді решітки з високоякісної сталі та покритий жаростійкою емаллю.
- Потужні ТЕНи: Нагрівальні елементи діаметром 13 мм забезпечують швидкий прогрів та можливість отримання "екстремальної" пари.
- Велика місткість каменів: Піч вміщує до 120 кг каменів, що сприяє усуненню жорсткого теплового випромінювання.
- Генератор перегрітої пари: Вбудований електричний генератор автоматично подає воду, створюючи оптимальний температурно-вологісний режим.
- Додаткові можливості: Регулювання температури і вологості в приміщенні, можливість дистанційного керування за допомогою виносного пульта.
Ця піч є надійним рішенням для створення комфортного мікроклімату в середніх парних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VVD |
| Вес | 37 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Объем парной | 15.5 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 120 |
| Объем парилки (м.куб) | 10-15,5 |
| Режим парения | финская сауна|влажная баня |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 40 092,40 ₴

