



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка HIVE Mini — компактний і ефективний вибір для невеликих саун
HIVE Mini — це електрокам'янка, виготовлена з неіржавкої сталі, яка забезпечує високий оздоровчий ефект і створює комфортний мікроклімат у приміщеннях об'ємом від 10 до 20 м³. Завдяки компактним розмірам і витриманому дизайну, вона підходить для встановлення як у домашніх, так і в комерційних саунних просторах.
Особливість HIVE Mini — унікальна конструкція, яка дозволяє теплу надходити переважно через камені, що робить пару більш насиченою корисними іонами. Такий підхід дозволяє HIVE Mini створювати пару, яка нагадує атмосферу традиційних дров'яних саун, зберігаючи при цьому ергономічність і естетику.
Переваги HIVE Mini:
- Велика місткість для каменів — до 150 кг, що сприяє тривалому прогріванню.
- Високий вміст корисних іонів завдяки проходженню тепла через камені.
- Насичена, легка та довготривала пара для комфортного відпочинку.
- Компактний дизайн з якісних матеріалів для тривалої експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 13 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 10.5 Вт |
| Объем парной | 20 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 150 |
| Объем парилки (м.куб) | 10 - 20 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
- Цена: 63 600 ₴

