

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Saunum Pro Experience — це сучасна електрична кам'янка, створена спеціально для великих приватних та громадських саун, розрахованих на інтенсивну експлуатацію.
Цей пристрій відрізняється поєднанням продуктивності, елегантного дизайну та збільшеного резервуару для каменів, що робить його чудовим вибором для тих, хто цінує високоякісне паріння у вологих та слов'янських парних. Його особливості включають:
- Висока потужність: Велика кількість нагрівальних елементів забезпечує швидкий прогрів парильного приміщення та тривалий термін служби кам'янки.
- Неперевершена якість пари: Створює пару з м'яким і тривалим ефектом, що робить процес паріння більш комфортним та приємним.
- Різноманіття SPA-процедур: П'ять різних варіантів процедур, доступних для вибору, дозволяють створити унікальну атмосферу релаксу у вашій сауні.
- Запатентована система змішування повітря: Забезпечує м'який і легкий для дихання пар, створюючи приємний мікроклімат у приміщенні.
Додатково, Saunum Pro Experience обладнана:
- Системою збагачення повітря іонами солі: Наповнює повітря корисними мікроелементами для підвищення оздоровчого ефекту.
- Ароматичною системою: Додає в повітря приємні аромати, перетворюючи парну на справжній оазис релаксації.
- Збільшеним кошиком для каменів: Дозволяє використовувати більше каміння для тривалого збереження тепла.
З Saunum Pro Experience ви отримаєте можливість насолоджуватися м'якою парою, збагаченою іонами солі, і створити SPA-зону просто у себе вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saunum |
| Страна производитель | Эстония |
| Вес | 48.5 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 12 Вт |
| Объем парной | 14 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 120 |
| Объем парилки (м.куб) | 10-14 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 113 632,80 ₴

