
Обливний пристрій із липи Greus "Ливінь" міні призначене для приймання контрастних водних процедур під час перебування в лазні.
Цей пристрій концептуально відрізняється від звичайних відер перевертнів, позаяк обливання відбувається не способом перекидання відра, коли больовий потік води може навіть не потрапити на користувача, а через спеціальні отвори на дні пристрою. За допомогою встановлених трьох клапанів і розсіювача під ними, вода виливається рівномірно на все тіло досить тривалий час, що є правильнішим варіантом прийняття контрастних водних процедур.
Обливний пристрій під'єднується безпосередньо до магістралі (штуцер G 1⁄2), або до накопичувального бака, наповнюється в автоматичному режимі за допомогою поплавця.
Надійне і водночас просте в монтажі кріплення з легкістю витримує вагу пристрою, наповненого водою, що становить понад 36 кг.
Обливний пристрій складається з:
- бак із неіржавкої сталі 1 мм об'ємом 36 л
- оздоблення з червоного дерева
- кріплення для монтажу на стіну з неіржавкої сталі
- клапани та розсіювач для рівномірного виливу води
- поплавцевий механізм для контролю рівня води
- ланцюжок для виливу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Greus |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 420 мм |
| Диаметр | 420 мм |
| Материал емкости | Липа |
| Объем | 36 л |
| Состояние | Новое |
| Тип емкости | Ведро-водопад |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Материал | Липа |
| Размеры В/Ш/Д (мм) | 420/420/580 |
| Материал отделки | липа |
| Объем (л) | 36 |
| Материал бака | нержавеющая сталь 1мм |
- Цена: 24 960 ₴

