




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стрічка XenoFlex — ідеальне рішення для освітлення в умовах підвищеної вологості та температур. Вона створена з використанням передових технологій і має ряд особливостей, які роблять її незамінною в саунах, парних та лазнях.
Основні переваги світлодіодної стрічки XenoFlex:- М'яке та приємне тепле світло, що створює комфортну атмосферу.
- Висока надійність та довговічність: до 10 000 годин безперервної роботи.
- Використання екологічно чистих, волого- та жаростійких матеріалів.
- Гнучка конструкція шнура дозволяє регулювати довжину, що забезпечує зручність у встановленні (стрічку можна розрізати під потрібний розмір).
Купити світлодіодну стрічку XenoFlex ви можете за вигідною ціною з доставкою в інтернет-магазині "Теплодар". Це чудова інвестиція для комфортного та стильного освітлення вашої сауни або лазні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Теплодар |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдерживают, t°С | до 120°С |
| Диаметр лампы ( мм ) | 9,5 |
| Довжина лампи ( мм ) | 43,5 |
| Клас захисту, IP | IP 20 |
| Мощность лампы | 5W |
| Назначение освещения | освещение саун, бань, ванных комнат |
| Напряжение, V | 24 V (требует установки трансформатора) - max 15 A |
| Размеры разъема под световой элемент Д/Ш/В ( мм ) | 54/10/23 |
| Световой поток | 30 (люмен/лампа) |
| Угол свечения | 125° |
| Шаг отрезания | 7,5 см |
- Цена: 262 ₴

