




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокам'янка Sawo Aries ARI3-60NB-P потужністю 6,0 кВт — це нова модель для саун, що комплектується вбудованим пультом управління. Її компактні розміри дозволяють повністю заповнити камеру камінням (до 60 кг), що забезпечує тривалий і рівномірний прогрів. Ця модель ідеально підходить для маленьких і середніх саун. Доступні два варіанти управління: NS — з виносним пультом і NB — з вбудованим. Діапазон потужності цієї лінійки кам'янок складає від 4,5 до 9 кВт, що дозволяє вибрати модель для конкретних умов.
Технічні характеристики Sawo Aries ARI3-60NB-P:
- Потужність: 6,0 кВт — оптимальна для швидкого нагрівання.
- Рекомендований об'єм сауни: Від 5 до 9 м³.
- Управління: Вбудований пульт з можливістю налаштування часу роботи на 8 + 4 години.
- Габарити: 300х300х930 мм (Ширина x Глибина x Висота).
- Місткість для каменів: До 60 кг для інтенсивного прогрівання та створення насиченого пару.
Електрокам'янка Sawo Aries ARI3-60NB-P — це чудовий вибір для тих, хто хоче забезпечити комфортний і стабільний мікроклімат у своїй сауні з можливістю гнучкого управління.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sawo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Объем парной | 9 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 60 |
| Объем парилки (м.куб) | 5-9 |
| Подключение (Вольт) | 220/380 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | встроенное |
- Цена: 18 852,75 ₴

