




Електрокам'янка Sawo Altostratus ALTO-150N — це ультрасучасний нагрівач із продуманим ергономічним дизайном, що поєднує в собі елементи з нержавіючого сплаву та природного мильного каменю. Завдяки такій конструкції, кам'янка не тільки має привабливий вигляд, але й забезпечує ефективне та стабільне нагрівання.
Особливістю моделі Sawo Altostratus є обов'язкова комплектація виносним пультом управління, що дозволяє зручно регулювати температуру та інші параметри під час сеансу. Кам'янка також оснащена міцними регульованими ніжками, що здатні витримувати вагу до 100 кг каміння, забезпечуючи рівномірне та інтенсивне прогрівання парної.
Технічні характеристики Sawo Altostratus ALTO-150N:
- Потужність: 15 кВт, що підходить для швидкого нагрівання великих приміщень.
- Рекомендований об'єм парної: Від 13 до 23 м³.
- Напруга: 380 В, підходить для комерційного використання.
- Розміри:
- Ширина: 630 мм,
- Глибина: 460 мм,
- Висота: 705 мм.
- Максимальне навантаження для каменів: До 100 кг.
Sawo Altostratus ALTO-150N — це чудовий вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн, надійність і високу продуктивність. Завдяки ергономічним функціям і якісним матеріалам, цей нагрівач ідеально підходить для створення комфортного мікроклімату в парній.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sawo |
| Страна производитель | Финляндия |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Нержавеющая сталь |
| Назначение печи | Для бань и саун |
| Номинальная мощность | 15 Вт |
| Объем парной | 23 куб. м |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Тип каменки | Открытая |
| Тип печи | Одноярусная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 705 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Дополнительные характеристики электропечей | |
| Напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес камней (кг) | 100 |
| Объем парилки (м.куб) | 13-23 |
| Режим парения | финская сауна |
| Ресурс использования (лет) | 10 |
| Управление | выносное |
- Цена: 48 735 ₴

