
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор витяжний канальний Вентс Квайтлайн 100 призначений для використання в системі припливної або витяжної вентиляції. Вентилятор є канальним, тобто вбудовується безпосередньо в мережу повітропроводів або пластикових каналів. Ця серія вентиляторів має знижений рівень шуму(цей типорозмір Вентс 100 Квайтлайн безшумний) з низьким рівнем енергоспоживання, що дозволяє монтувати їх безпосередньо в обслуговуваних вентиляцією приміщеннях.
Конструктивні особливості
Завдяки власній розробці компанії "Вентс" вдалося значно понизити рівень шуму. Аеродинамічних показників вдалося досягти за рахунок розумного поєднання форми крильчатки і швидкості обертання двигуна вентилятора. Крильчатка у вентиляторі посаджена на вал електродвигуна.
Корпус вентилятора і крильчатка виготовлені з високоякісного пластика, стійкого до дії ультрафіолету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 137.5 мм |
| Розмір патрубка | 137.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 |
| Додаткові функції | Таймер затримки вимкнення |
- Ціна: 2 670 ₴

