Корзина
200 отзывов
УкраинаКиевКиев, ул. Верховинная 68а
+380961686007
+380961686007
+380666781860
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Печной Опт - все для сауны и бани!
Корзина
Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 2
Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 3
Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 2
Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 2
Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 3
  • Печь огонь ТОП 140 со стеклом, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Піч вогонь батарея представляє із себе інтер'єрну дров'яну опалювально-варильну піч. Вважається, що піч вогонь батарея розроблена в процесі аналізу тепла

Піч вогонь батарея представляє із себе інтер'єрну дров'яну опалювально-варильну піч. Вважається, що піч вогонь батарея розроблена в процесі аналізу теплових і гідравлічних процесів, які відбуваються в кожній дров'яної бані. У розробці печі вогонь батарея обчислено частка променистої і конвекційної складової тепла, яка передається від палаючих котлів до тієї поверхні, де здійснюється нагрів.

Виробники печі вогонь батарея зробили прорахунки та оптимізацію топливника. А також конвекторів, вивчили аеродинаміку тракту топкових газів, які відбуваються всередині печі і заодно конвективних потоків, що відбуваються зовні. У процесі створення моделі печі вогонь батарея довелося сформувати повну картину розподілу всіх температурних полів, проводилися ретельні розрахунки елементів щодо критерію теплової рівноміцності, таким чином, була оцінена теплова ефективність даних печей. Завдяки такому комплектному вивчення представилося можливим створити модельний ряд печей вогонь батарея.

Відмінною особливістю печей вогонь батарея є те, що вони володіють стильним дизайном, що дозволяє вписатися їй в будь-який сучасний інтер'єр. Конструкція печі вогонь батарея відрізняється досконалими технологічними характеристиками, які були отримані за допомогою комп'ютерного математичного моделювання.

Коефіцієнт корисної дії моделі печі вогонь батарея становить 85 відсотків, а обсяг згоряння в даному випадку – 60 літрів. Великою перевагою печі вогонь батарея є те, що вона володіє великим отвором топкових дверцят на 15 і на 30 сантиметрів, це робить можливим уміщати туди дрова діаметром 15 сантиметрів. А довжиною до 44 сантиметрів. За правилами, встановленими виробником печі вогонь батарея, висота димоходу повинна становити не менше 5 метрів.

На ринку можна знайти дану піч в самих різних розмірах і, звичайно, потужності, яка залежить від того, скільки секцій в батареї. Паливо. Яке використовується для даної печі, – це дрова, торф, пелети. Потрібно запам'ятати, що використовувати вугілля для даної мети категорично забороняється.

Отопительно-варочная Печь Теплодар ТОП 140 с стеклянной дверкой , применяется для домов и дач в объеме от 80м  до 140 м. куб.    Печь ТОП 140 со стеклом - это печь с внутренним наполнением труб, для интенсивной выдачи тепла в помещение, с высоким КПД .

Преимущества печи Теплодар ТОП 140 с чугунной дверкой:

  1. Нержавеющие дефлекторы в камере сгорания и защита боковых стенок - пластинами от прогорания.
  2. Печь работает в режиме вторичного дожига и тем самым с экономией дров.
  3. Одна закладка сухих, твердых дров (береза, дуб...) расчитана на работу печи до 8 часов.
  4. Печь имеет варочную поверхность с кольцами для приготовления пищи.
  5. Опционально можно одеть теплосъемник для обогрева соседних помещений.
Основные
Производитель  Теплодар
Страна производительРоссия
Коэффициент полезного действия  80.0 (%)
Назначение печиОтопительно-варочная
Вид топливаТвердое
Материал топки  нержавеющая сталь
СостояниеНовое
Комплектация
Зольник  Да
Инструкция по эксплуатацииДа
  • Цена: 9 500 грн.