


Цей сольовий камінь із гімалайської солі буде просто незамінний на роботі вдома та в лазні. Кристали важать від 8 до 11 кг. Вартість за шматок. Цілісні шматки (глиби) натуральної гімалайської рожевої солі застосовуються в декоруванні приміщень, зокрема коридорів, кімнат, стелажів.
За роботою ми проводимо третину часу, до того ж багато працівників можуть приносити хворих. У період посилення частоти появи ГРВІ, ГРЗ і грипу рекомендується використовувати цей прилад. Зараз ціна на пристрої порівняно невисока. За невеликі гроші ви отримуєте зміцнення імунітету, профілактику хвороб, насичене негативно зарядженим іонами повітря. Крім того, шматки з кам'яної солі нейтралізують шкідливі випромінювання від побутової й оргтехніки, допомагають боротися зі стресом, безсонням.
Потужний природний іонізатор повітря, виготовлений із гариту, який утворився в лавах Пакистану понад 255 мільйонів років тому. Матеріал містить понад 95 природних мінералів, які під час нагрівання виділяються в повітря, у такий спосіб створюють у приміщенні унікальний лікувальний климат.
- прикраса Вашого інтер'єру;
- нейтралізація електромагнітного випромінювання;
- іонізація та знезараження повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Runwin |
| Країна виробник | Пакистан |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Довжина шнура | 2 м |
| Форма світильника | Овальна |
| Матеріал каркасу | Камінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 060 ₴

