

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервона сауна — СПА-обладнання, яке дає змогу підтримувати здоров'я, зберігати красу та молодість. Одномісну сауну легко поставити навіть у невеликій квартирі, адже її розміри дуже компактні.
Технічна характеристика інфрачервоних кабін канадський кедр: P1
ІЧ-випромінювачі EOS Vitae (300 Вт) — 2 шт., + ІЧ-фольга (550 Вт) — 1 шт.,15 кВт, розміри: ш1085хг1020х2000 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматичний датчик температури | Так |
| Кількість нагрівачів | 3 |
| Конструкція сауни | Пряма |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Пульт управління | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип сауни | 1-місна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кабіни | Ель |
- Ціна: 85 850 ₴

