
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервона сауна — СПА-обладнання, яке дає змогу підтримувати здоров'я, зберігати красу та молодість. Двомісну сауну легко поставити навіть у невеликій квартирі, адже її розміри дуже компактні.
Технічна характеристика інфрачервоних кабін липа: P2
ІЧ-кастра для одного-двох осіб, дерево: липа, ІЧ-випромінювачі EOS IRS-35 (350 Вт) — 2 шт., ІЧ фольга EOS IRF-4 (350 Вт) — 4 шт., потужність 2,1 кВт, розміри: ш1430хг1000х2000 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматичний датчик температури | Так |
| Кількість нагрівачів | 5 |
| Конструкція сауни | Пряма |
| Матеріал кабіни | Липа |
| Потужність | 1.2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Пульт управління | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип сауни | 2-місна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 1430 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 101 000 ₴

